DiFFreight Новини Як отримати дозвільні документи самостійно?

Як отримати дозвільні документи самостійно?

Як отримати дозвільні документи самостійно?

Заголовок мав бути таким: "Наскільки сильно ви запаритесь отримувати дозвільні документи самостійно". Але редактор не пропустив цей клікбейт. Тому сьогодні ми просто розповімо, чи можливо отримати ці документи без допомоги. А також відкриємо секрет, до кого варто звернутися, щоб уникнути паперової метушні.

Як і які документи необхідні для легкого проходження митниці

Що ж, якщо ви готові зіткнутися ніс в ніс з бюрократичною машиною задля оформлення дозвільних документів, то ми підготували для вас план А. Він допоможе заощадити кошти, позбутися 10000 нервових клітин та затягнути процес перевезення на декілька тижнів (це не жарт). Вивчайте:

  1. Щоб отримати дозвільні вам необхідно розуміти, що немає єдиного списку процедур, а пакет документів формується згідно з: який вид вантажу, який тип митного контролю, тип митної процедури, класифікація товарів, наявність обмежень та вимог.
  2. Деякі види товари мають мати дозвільні документи від державних структур: санітарно-епідеміологічна служба, міністерство захисту довкілля, управління економіки, товарна біржа, торгово-промислова палата, інспекція енергозбереження, гемологічний центр України, різні експертні організації та інші. (читати назви як бюрократичні бюро бюрократії та 9 кругів пекла).
  3. Слід згадати і про митні служби і відділи, які різняться в залежності від виду товару. Наприклад, можливо, вам необхідно буде зібрати пакет документів у відділі інтелектуальної власності. Можливо, у відділі контролю митної власності. Таких структур є понад 15 штук.

І це лиш мала кількість інформації, яку треба знати, щоб з успіхом оформити дозвільні документи.

Як уникнути цього і не витратити всі гроші на оформлення?

Звернутися до послуг митного брокера. Людина, яка збере весь пакет документів без нервів та з оперативністю. Митний брокер займається:

  • відвідуванням всіх перерахованих та необхідних інстанцій;
  • здобуттям потрібних документів без хабарів та очікування;
  • отриманням дозволів, сертифікатів, висновків за необхідністю;
  • економією ваших грошей, часу і нервів і захистом від бюрократії;
  • легальним митним оформленням протягом 1-2 тижнів.
Вирішувати вам: або перевезення затягується і ви переплачуєте часом, нервами та грошима. Або наймаєте людину, яка бере всю відповідальність на себе і гарантує, що проблем на митниці у вас не буде.

Інформація для статті була взята з сайту ukr.china.com

Корисні статті в нашому Блозі

Як правильно упакувати вантаж на піддони
Як правильно упакувати вантаж на піддони Читати статтю
Icon
Україна — ЄС: торговельні відносини, тарифні квоти, преференції
Україна — ЄС: торговельні відносини, тарифні квоти, преференції Читати статтю
Icon
Як відправити посилки в Європу: кому це треба і що пропонуємо ми
Як відправити посилки в Європу: кому це треба і що пропонуємо ми Читати статтю
Icon