Тільки уявіть, сучасні кораблі вантажних перевезень здатні транспортувати понад 24.000 TEU. І саме це мотивує відомих світових перевізників конкурувати між собою та створювати ще більш масштабний морський транспорт. Сьогодні ми розповімо, як тайванська компанія в липні 2022 року створила найбільший контейнеровіз у світі і що з цього вийшло.
Ever Alot — саме таку назву носить найбільший контейнеровіз у світі наразі. Він був розроблений компанією Evergreen Marine. А в липні 2021 року перший раз спущений на воду. Місткість корабля складає 24.000 TEU — це не набагато більше ніж у попередніх велетнів. Але це рекорд і поки його ніхто не намагається побити.
Судно має постійні маршрути між Європою та Далеким Сходом. Понад 50 кораблів намагалися скласти конкуренцію контейнеровізу Ever Alot, але досягли тільки місткості у 21 тисячу TEU. І їх життєздатність та фінансові можливості власників велетнів під великим питанням у морських експертів.
Бо порти цих континентів замалі для швартування корабля. Хоча, у США вже заходили великі судна і чому вони поки не готові приймати Ever Alot — незрозуміло. Наприклад, у 2015 році до Лос-Анджелеса зайшов CMA CGM Benjamin Franklin, який має місткість 18 тисяч TEU. Але вже через 5 років, його рекорд побив корабель MSC Anna з місткістю 19.2 тис TEU, який пришвартувався у порту Окленда у Каліфорнії.
Тримали інтригу, щоб сказати найголовніше — можливо, рекорд Ever Alot вже був побитий. Звідки таке припущення? 29 жовтня китайські суднобудівники Yangzijiang побудували та спустили на воду 2 нових кораблі. Ними стали MSC Loreto и MSC Irina. Власниками велетнів є компанія MSC. Більш того, саме вони вважаються найбільшою суднохідною компанією у світі зараз.
Бо MSC ще не ввели кораблі в експлуатацію, а це значить, що офіційно вони ще не є конкурентами. Попри це компанія зазначає, що контейнеромісткість 24 636 TEU, саме через це вони вже вважаються найбільшими.
Ми також перевозимо вантажі своїх клієнтів на потужних та швидкісних велетнях. Весь товар замовників надійно розміщується у контейнері та доставляється протягом 60 днів, якщо немає затримок з боку митниці та інших служб. Замовити послуги міжнародних вантажоперевезень можна на головній сторінці сайту.