У ніч з 15 на 16 вересня потужний ураган накрив східне узбережжя Китаю. В епіцентрі тайфуну опинився мегаполіс Шанхай та сусідні провінції. Шторм 1 категорії зі швидкістю вітру 151 км/год став найсильнішим для країни тайфуном за останні 75 років. Зрівнятися з Бебінкою міг хіба що ураган Глорія, що трапився ще 1949 року.
У провінції Цзянсу тайфун спричинив зливи й сильні вітри, після чого перетворився у тропічний шторм. Загинуло двоє людей. Нещасні випадки трапилися і в місті Чжоуші, де двоє місцевих мешканців потрапили під високовольтну лінію електропередач.
Загалом ураган пройшовся по Шанхаї, провінціях Аньхой, Цзянсу та Чжецзян. Як наслідок у цих регіонах спостерігалося затоплення доріг, пошкодження будівель, повалення дерев та відключення електроенергії у деяких будинках. Тільки в Шанхаї негода повалила близько 10 тисяч дерев.
Цьогоріч розпал тайфуну припав на відзначення Свята середини осені. Однак Міністерство НС було готове до реагування на стихію. Так, у Шанхаї були призупинені пасажирські та вантажні перевезення по воді, в аеропортах «Пудун» і «Хунцяо» скасовувалися або переносились рейси. Усього відмінили понад 1400 авіарейсів, а також рейси 570 пасажирських потягів.
Понад 400 тисяч шанхайців було евакуйовано з їхніх помешкань, розташованих на шляху стихії. А також 9000 мешканців евакуювали з району Чонгмінг. Масштаб урагану змусив залучити до рятувальних операцій близько 56 тисяч фахівців.
В межах запобіжних заходів довелося закрити не лише аеропорти, а й Пудунську, Цзиньшанську залізничні колії, високошвидкісні залізничні дороги Ханчжоу-Шеньчжень та Ханчжоу-Нінбо, повністю перекрити сполучення між містами Ханчжоу і Наньчангом, Ханчжоу та Тайчжоу. Був призупинений рух деякими мостами й шосе.
Оскільки Бебінка принесла потужний вітер та зливи, вантажовідправники та океанські перевізники були змушені призупинити роботу, спричинивши збій у вантажопотоці для підприємств з різних куточків світу. Через порушення графіків відвантажень мав місце ефект пульсації у всіх ланках постачання, адже Шанхай є вагомим центром світової торгівлі.
У підсумку, це призвело до збільшення термінів постачання. Зокрема, затримка на причалі у Шанхаї тривала від 36 до 60 годин. А на причалі в Нінбо — від 24 до 48 годин.
Окремі вантажні судна, що рухалися в Шанхай, були спрямовані до інших регіональних портів, які вже й так були перевантажені через попередні несприятливі погодні умови. Водночас затримались і внутрішні перевезення з порту.
Наразі усі вантажні судна з регіонів Цзянсу, Чжецзян та Аньхой затримуються через тайфун. Ситуація невтішна. Адже чимало кораблів, котрі мали вирушити із зазначених китайських портів ще 3 місяці тому, досі не завантажені через зміщення графіків.