AliExpress вже не пропонує вигідних умов для комерційної торгівлі. Підвищення цін помітили і приватні покупці, тому багато хто переходить на Temu (з яким теж усе неоднозначно). Якщо ви вирішили зайнятися викупом і перепродажем товарів із Китаю, DiFFreight рекомендує підібрати аналог Aliexpress.
Докладно, чому варто шукати сайти на кшталт Аліекспрес, експерти опишуть в іншому розділі статті. Якщо коротко, то Аліекспрес орієнтований на індивідуальних покупців і експорт. Ціни там значно вищі, ніж на аналогічних внутрішніх платформах. Самі китайці не користуються ним, обираючи місцеві аналоги. Temu, зростаючий конкурент Аліекспрес, теж не найкращий варіант — стаття з цього приводу.
1688.com
Оптовий маркетплейс дешевший, ніж на Аліекспрес для сегмента B2B — business to business, тобто на 1688 фабрики та постачальники продають оптом для інших бізнесів. Це внутрішній ринок КНР, тому ціни вас потішать.
Платформа одна з найкращих саме для комерційної торгівлі, на ній можна знайти виробництво для виготовлення на замовлення. Якщо вам потрібні маленькі партії, краще обрати інший сервіс.
Alibaba
Alibaba — це один із найбільших онлайн-маркетплейсів, що спеціалізується на оптових замовленнях. Продавці часто працюють за принципом «Мінімальний обсяг замовлення» (MOQ — Minimum Order Quantity), який визначає мінімальну кількість одиниць для отримання оптової ціни.
Відгуки про Alibaba позитивні:
Рекомендуємо вивчити Alibaba, якщо ви зацікавлені у великому опті. Сайт доступний англійською, є конвертація у USD.
Taobao
Taobao входить до компанії Alibaba Group. Він орієнтований на покупки для приватних осіб, але є можливість опту. Вам доведеться писати продавцям, уточнюючи, чи працюють вони за MOQ, що складно, якщо не знаєте китайську.
Тому треба уважно вивчати, які ціни стоять на товар — роздрібні чи оптові. Платформа дозволяє пряме спілкування з постачальниками, тож можна торгуватися. Якщо ви плануєте замовляти велику партію, багато продавців можуть запропонувати індивідуальні знижки чи вигідні умови. Вони завжди готові до переговорів, хоч основний фокус на роздрібі. Доступ до великого асортименту продукції, включно з ексклюзивними чи унікальними товарами.
JD.com
Платформа JD.com має спеціальний розділ для оптових покупців, де можна купувати товари великими партіями зі знижкою. Доступні електроніка, одяг, товари для дому тощо. Прямої доставки, як на AliExpress, немає. Але JD пропонують логістику по території Піднебесної, тому ви можете відправити товар на склад, а далі доставка вантажів із Китаю в Україну.
Vivo
Замінник Аліекспрес в Україні, якщо спеціалізуєтесь на продажу техніки з Китаю. У випадку з великими закупівлями компанія пропонує бізнес-партнерства для реселерів і дистриб’юторів. Є оптові знижки для тих, хто зацікавлений у перепродажу. Брати техніку напряму вигідніше, ніж робити покупки через посередників на Алі чи інших маркетплейсах.
Клієнти DiFFreight стикалися з такими проблемами:
У цьому разі варто знайти посередника, який організує процес закупівлі. Ми пропонуємо комплексні послуги від викупу за посиланням і пошук постачальників у Китаї під конкретні вимоги. Відділ закупівлі не лише веде переговори китайською, а й проводить порівняння цін.
Ще одна опція від DiFFreight — контроль товару на складі. Якщо у постачальника немає тестових зразків, ви можете замовити мінімальну партію. Ми перевіримо товар, зазначимо всі характеристики, складемо звіт із фото та відео. Ви зрозумієте, чи варто замовляти більше, не очікуючи доставки.
Підприємці активно шукають сайт типу Аліекспрес із кількох причин:
Китайські й міжнародні бренди на Алі — це майже завжди реселери. Більше вигоди в тому, щоб шукати магазин постачальника напряму.
DiFFreight допоможуть вам зробити викуп товарів у Китаї на внутрішньому маркетплейсі на вибір. Або ж знайти потрібну позицію з потрібними характеристиками — послуга викуп і доставка під ключ. Співпраця з постачальниками та фабриками напряму дозволяє:
Записуйтеся на консультацію до експертів DiFFreight, щоб отримати найкращі умови для свого бізнесу!