DiFFreight Блог Українські маркетплейси для продажу товарів з Китаю

Як продавати китайські товари на українських маркетплейсах

Як продавати китайські товари на українських маркетплейсах

Що робити з товарами, які ви замовили з Китаю? Як їх найкраще реалізувати? Маркетеплейси — чудовий вибір, адже дають можливість підприємцю отримати доступ до мільйонної аудиторії та скористатися зручними умовами співпраці. У цій статті ми розглянемо, як почати торгувати на маркетплейсах, скільки це коштує та які особливості роботи з глобальними торговими площадками України.  

Як продавати на розетці 

Rozetka  — один з найбільших торгових майданчиків в українському інтернеті. Його відвідує 40 млн користувачів на місяць. Маркетплейс не співпрацює з дропшиперами, але дозволяє продавати широкий асортимент товарів (на деякі з них потрібні додаткові дозвільні документи).

Нюанси платформи:

  • вартість фіксованої абонплати за користування маркетплейсом — 120 грн, крім того майданчик встановлює індивідуальні комісії та внески (5-20%);
  • товар та інтернет-магазин повинен мати назву, згідно з правилами платформи, використовувати назву вашого сайту на Rozetka не можна;  
  • продавці отримують безкоштовно послуги фулфілменту за зберігання товарів з Китаю на складах Rozetka та доставки до точок видачі;
  • для просування товарів Розетка використовує різні види реклами та розсилку, але ви не можете пропонувати власні програми лояльності покупцям.   

Успішний продаж на Rozetka вимагає стратегічного підходу та уважного дотримання правил платформи для ефективного використання її величезного трафіку та можливостей.

Розетка дозволяє продавати великий асортимент товарів, але не співпрацює з дропшипінгом

Розетка дозволяє продавати великий асортимент товарів, але не співпрацює з дропшипінгом 

Як продавати на промі китайські товари 

Prom.ua — маркетплейс з понад 43 млн відвідувань на місяць. Продавці тут отримують окремий сайт з типовим шаблоном та можливість виставляти товари в загальний каталог майданчика. Пром — ідеальний для B2B та B2C продажів. Тут можна продавати вживані товари, а також товари за схемою дропшипінгу.

Нюанси платформи:

  • кількість товарів для розміщення залежить від обраного плану, тариф коливається від 6 до 56 тис. грн на рік; 
  • є можливість створити власний сайт з використанням власного домену та SEO-оптимізацією, хоча адміністративна панель Prom складна для новачків;
  • послуги розсилок та просування входять у вартість тарифу, а топ продавці отримують додаткові можливості. Однак магазини з нульовим балансом не відображаються у каталогах;
  • Пром пропонує свою логістику та безпечні оплати;
  • завдяки високій конкуренції тут виграють китайські товари з найнижчою ціною;
  • негативні коментарі не видаляють, багато фейкових негативних відгуків.  

Продаж китайських товарів на Prom.ua вимагає уважного вибору тарифу, оптимізації SEO, активної маркетингової стратегії та управління репутацією для успіху в умовах високої конкуренції.

Категорії товарів на Промі

Категорії товарів на Промі

Як продавати на Вigl товари з Китаю

Bigl.ua — універсальний український маркетплейс, де можна продавати будь-які товари. Місячний трафік відвідувань Bigl — до 10 млн користувачів. Маркетплейс має жорсткі умови до якості обслуговування, тож перед початком роботи підприємця чекає обов'язкова модерація та перевірка. 

Нюанси платформи:

  • для роботи на Bigl необхідно підключити ProSale на Prom;
  • щоб залишатися на маркетплейсі, магазин повинен мати позитивні відгуки та не більше 15% відмов;
  • служба контролю платформи перевіряє роботу магазинів: якість товарів, швидкість доставки та обслуговування;
  • тарифи на користування майданчиком залежать від категорії товару;
  • розміщені товари з Китаю мають бути новими, з чітким описом та якісними фото;
  • реклама відбувається за допомогою системи рекомендаційних аукціонів;
  • щоб підвищити довіру покупців, майданчик страхує всі покупки на суму до 5000 гривень. 

Тож чи вигідно продавати китайські товари на українських маркетплейсах? Rozetka, Prom, OLX, Вigl дають підприємцям доступ до великої аудиторії, спрощують процес торгівлі, обіцяють бізнесу збільшення замовлень та прибутків. Однак для коректної роботи треба розібратися з правилами та нюансами кожної платформи. 

Якщо вам потрібно зосередитися на розвитку бізнесу, звертайтеся до фахівців компанії DiFFreight. Ми готові для вас оптимізувати міжнародну логістику і зробити пошук надійних постачальників у Китаї для подальшої торгівлі на глобальних майданчиках України.

Корисні статті в нашому Блозі

Як правильно упаковувати вантаж
Як правильно упаковувати вантаж Читати статтю
Icon
Топ-5 дитячих товарів, які мають попит у 2023 році
Топ-5 дитячих товарів, які мають попит у 2023 році Читати статтю
Icon
Що таке інвойс та пакінг?
Що таке інвойс та пакінг? Читати статтю
Icon