Вибір постачальника — один із ключових кроків у розвитку бізнесу. Від нього залежить якість товару, терміни поставок, ціна (а значить прибуток), і найважливіше — репутація компанії. Надійний партнер допомагає зростати, а ненадійний — призводить до збитків і втрати клієнтів. У цій статті ми розберемо, як знайти гарних постачальників, щоб ваші товари були конкурентоспроможними, а співпраця — комфортною і продуктивною.
Основні види:
Сегмент B2B (business to business) пропонує різні платформи для пошуку оптовиків.
Найбільша у світі B2B-платформа з китайськими виробниками. Мільйони товарів із різних категорій, є вбудовані інструменти перевірки продавців (Gold Supplier, Verified Supplier). Можна замовити зразки та вести перемовини.
Мінуси:
Китайська B2B-платформа з фокусом на фабрики. Якщо пошук постачальників у Китаї націлений на виробника під свій бренд, це хороший варіант. Є сертифіковані продавці з перевіреною продукцією.
Мінус:
Каталог європейських виробників і посередників (Німеччина, Франція, Італія тощо). Основний акцент на промислові товари, сільське господарство, технології.
Мінус:
Міжнародний бізнес-каталог, у якому представлені бізнеси з Європи, Азії та Америки. Дуже корисний для B2B-ринку в сфері промисловості, логістики, сільського господарства.
Мінуси:
Це B2B-платформа від Amazon для компаній, які хочуть закуповувати товари оптом і отримувати корпоративні знижки. Зручний інструмент для малого і середнього бізнесу.
Мінуси:
На маркетплейсі не вийде «помацати» продукцію, тому хороший варіант — відвідувати оптові ринки й виставки:
Маркетплейси B2C (business to customer), такі як AliExpress, невигідні для середнього і великого бізнесу.
Імпорт з США, Європи чи Китаю дуже дорогий у логістиці. Тому завжди гостро стоїть питання, як знайти надійного постачальника. На що рекомендують звернути увагу експерти DiFFreight:
Сарафанне радіо — також непоганий метод перевірки. Якщо у вас є друзі або партнери, ви можете попросити відгуки й рекомендації.
Низька вартість ≠ погана якість. Оптимальні умови запропонують фабрики та заводи:
Саме тому DiFFreight рекомендує шукати виробника, а не посередника на будь-якій платформі. Так, вам доведеться вести переговори та укладати договір, але ви отримаєте більше переваг для свого бізнесу.
Логістична компанія DiFFreight — це не лише доставка вантажів з України до США, з Китаю в Україну та в інших напрямках. Ми пропонуємо комплексні послуги для розвитку бізнесу, а саме пошук постачальників:
Надійний партнер у пошуку постачальника заощадить ваш час і кошти. Ми добре знайомі з європейським, американським та азійським ринками, тому наші експерти знайдуть вигідні товари «під ключ». Записуйтесь на консультацію, щоб дізнатися більше про послугу!