Продаєте товари на Amazon або тільки хочете вийти на цей перспективний ринок онлайн-продажів? Тоді варто дізнатися більше про Amazon FBA і як це працює. Це дійсно зручна послуга, яка звільнить вас від рутинних завдань продавця.
Amazon FBA або Fulfillment by Amazon — це сервіс компанії з організації, зберігання, упаковки та доставки товарів, виставлених на їхній платформі. Обираючи цей сервіс, ви доручаєте компанії стати вашим логістичним партнером на всіх етапах продажу. Також вони надають послуги гарячої лінії та працюють з запереченнями клієнтів.
Якщо коротко, то послуга працює таким чином:
Також платформа бере на себе обробку повернень і обмінів, відповідає на питання покупців. Повний комплекс послуг, на який продавцю абсолютно не потрібно витрачати свій час та сили.
Всі, хто хоч раз користувався послугою фулфілмент від Amazon, знають про її переваги та недоліки. Серед переваг:
З недоліків можна виділити:
На платформі сьогодні продається понад 400 мільйонів різних лотів. І якщо ви хочете заробити, важливо знати, що користується найбільшим попитом. Усереднений продукт, який найчастіше купують на Amazon:
Приклади вдало вибраних товарів: косметика, товари для домашніх тварин, іграшки, ігри, товари для здоров'я, спорту та активного відпочинку. Якщо це будуть недорогі, але якісні продукти в своїй ніші, вони будуть добре продаватися на платформі.
Продавці сплачують компанії два типи комісій:
1. За виконання замовлення, що включає різні види оплат за послуги від моменту збору до доставки покупцеві.
Якщо говорити про комісію за виконання замовлення, то вона перш за все залежить від типу та габаритів товару. Всі товари на платформі поділяються на: Small and Light, Стандарт, Негабарит, Спеціальний негабарит. Детальніше можна дізнатися на офіційному сайті компанії. Що входить до комісії:
Наприклад, для невеликого гаджета вагою близько 200 грамів плата за виконання замовлення може становити близько 3-5 доларів за одиницю.
2. За зберігання товарів на складі. Щомісячно компанія нараховує комісію за зберігання товарів. Вона залежить від їх габаритів та часу року, розраховується за кубічний фут. Пам'ятайте, що якщо товар знаходиться на складі довше вказаного часу, додатково буде нараховуватися плата за довгострокове зберігання. Якщо говорити в середньому, то зберігання невеликої коробки з товаром протягом місяця може коштувати близько 1-2 доларів.
Давайте розберемо витрати на FBA на прикладі одягу для собак вартістю $10.
Основні статті витрат FBA:
Отже, при вартості товару $10, витрати на FBA складуть $6,2. Але це лише приблизний розрахунок.
Якщо вас цікавить доставка товарів з України в США з подальшим розміщенням на складах Amazon, звертайтесь до нас у компанію DiFFreight. Ми візьмемо на себе всю логістику, щоб ви змогли більше часу приділяти ефективному розвитку свого бізнесу.