Американський ринок дуже вигідний для українських підприємців. По-перше, багато споживачів, а по-друге — висока платоспроможність. За статистикою, у США та Канаді проживає лише 5,2% населення планети, але на них припадає приблизно 31,5% загальносвітових споживчих витрат. Тому виходити на ринок вигідно, але треба знати, що купують в Америці.
Умовно їх можна поділити на дві категорії: продукція зі стабільним попитом (для повсякденного використання) та індивідуальні/ексклюзивні товари.
До першої входять завжди популярні товари в Америці незалежно від трендів, моди:
Друга категорія — це «трендові» та індивідуальні товари. До перших належать тимчасово затребувані іграшки, аксесуари, одяг, їжа, натхненні трендами із соцмереж. Нещодавно піку досягли іграшки Лабубу, трохи раніше всі їли дубайський шоколад, а колись фанатіли від спінерів.
Американці цінують унікальність і майстерність. Що купують:
З вінтажу й антикваріату популярні:
Категорія колекційних предметів включає в себе:
Також у США і Канаді величезна діаспора українців, які зацікавлені в етнотематиці: вишиванках, книгах, їжі та напоях. Бажано провести аналіз ніші перед початком торгівлі, щоб запуститися успішно, не зіштовхуючись із надмірною конкуренцією.
Якщо ви вже знаєте вподобання вашої цільової аудиторії, час обрати метод реалізації:
Найбільший онлайн-майданчик зі 100 мільйонами покупців щомісяця (і це лише у США!). Перший варіант — доставка товару на склад Amazon FBA. Маркетплейс бере на себе підготовку, відправку та прийом повернень за моделлю фулфілменту. Це вигідний формат для середнього та великого бізнесу, особливо для товарів повсякденного призначення.
Маркетплейс «дихає в спину» Амазону. Хоч він став відомим як онлайн-аукціон, зараз більшість товарів реалізується за фіксованою ціною. eBay пропонує співпрацю з фулфілмент-партнерами, модель «Managed Delivery» (керована доставка). Варто виходити на eBay, якщо ви спеціалізуєтесь на рідкісних, вінтажних та антикварних позиціях.
Це найбільша платформа для хендмейд товарів. Величезний асортимент унікальних позицій, яких не знайти на Amazon та eBay, а також «тепла» аудиторія, зацікавлена в ексклюзиві не за найнижчими цінами. Зараз можна продавати і топові електронні товари: книги, календарі, планери, чек-листи, майстер-класи тощо. Доставка на продавцеві, фулфілменту немає.
DiFFreight пропонує індивідуальні рішення для електронної комерції. Доставимо ваш товар на склад Amazon, партнерські склади eBay, організуємо перевезення для Etsy (доставка з України в Європу — посилковий сервіс).
Якщо фулфілмент від маркетплейсів не підходить вашому бізнесу (адже це високі збори та комісії за обробку), розгляньте доставку на склад DiFFreight у Нью-Джерсі. Ми пропонуємо власний фулфілмент для замовлень клієнтів зі швидкою доставкою через американських логістичних партнерів.
Також ми працюємо не лише в напрямку Україна–США. Amazon популярний і в Європі, тому для вас є послуга доставка на Amazon в Європу.
Продаж товарів у США приносить винятковий дохід, якщо обрати вдалу нішу й запропонувати покупцям те, що вони хочуть купити. Зазначимо й нюанси бізнесу, про які варто знати заздалегідь:
Якщо ваш асортимент китайський, то доставка з Китаю в Україну — зайвий крок у торгівлі з США. Наша компанія активно працює в напрямку Китай–Америка, доставляючи відразу у вашу точку/на склад/на фулфілмент.
Перепродаж товарів у США може стати буквально золотою жилою. Звісно, це непростий процес: дізнатись уподобання клієнтів, подумати, як ввезти експорт з України, як зекономити на доставці до Америки та як швидко доставляти посилки клієнтам. Із цими всіма питаннями вам допоможе DiFFreight — повний спектр послуг для товарного бізнесу в США!